קריאה מהנה

אימון אישי לביטחון עצמי

אימון לביטחון עצמי

ביטחון עצמי הוא למעשה תוצר של משתנים רבים בחיים כמו אופטימיות, תמיכה חברתית, התמודדות עם מגוון סיטואציות בחיים ועוד. אך חשוב לדעת שביטחון עצמי הוא לא גזירת גורל ואפשר בהחלט לעשות צעדים איכותיים המאפשרים להתמודד עם סגנונות ביטחון עצמי. אימון אישי יכול להוביל לתוצאות טובות לאיכות חיים טובה יותר. הנה כל מה שחשוב שתדעו על אימון אישי שיעלה לכם את הביטחון העצמי. 

אימון אישי לביטחון עצמי 

העיסוק בביטחון העצמי ובכלל גם בשיפור אהבה וקבלה עצמית הוא לא דבר חדש של השנים האחרונות אלא החל עוד מתקופת המאה ה19 אצל הפילוסוף ווילהאם ג'יימס ומאז ועד לתקופה הנוכחית הפסיכולוגים השונים חוקרים ביטחון עצמי על מגוון נקודות המבט המגוונות והשונות. 

הרבה מעבר להשפעת המאפיינים האישיותיים להם יש השפעה על הביטחון העצמי גם לסביבה שבה אנחנו גדלים יש תפקיד. איך שאנחנו גדלים, איך שחינכו אותנו, התמיכה שאנחנו מקבלים מהמשפחה ומאנשים משמעותיים בחיינו ועוד. לכל אלו יש השפעה מהותית ומרכזית על חיינו. אם הסביבה שבחיינו לא עשתה את העבודה הטובה ביותר בנושא זה, לא מדובר על השפעה לכל החיים. אימון אישי לביטחון עצמי המבוסס על מסע הגיבור ובבחירה לשינוי נקודת מבט ולשינוי בחיים. 

למה חשוב שהביטחון העצמי יהיה גבוה לאיכות חיים טובה יותר?

ביטחון עצמי גבוה מביא לאיכות חיים טובה יותר גם פיזית וגם מנטלית ובכלל אל אהבה וקבלה עצמית אנשים בעלי ביטחון עצמי גבוה נוטים להעז ולהביע דעה, לנסות ולחוות, אנשים בעלי בטחון עצמי ירוד עלולים לחוות חוסר החלטיות, אמונה עצמית ירודה, מחשבות על 'מה יגידו אחרים' ועוד. שיפור הביטחון העצמי באמצעות אימון אישי מספק ארגז כלים לאחריות על איכות החיים. כאשר אנו משפרים את הביטחון העצמי שלנו עולה הסיכוי להתמיד במטרות, להגיע ליעדים ולהפוך את החיים שלנו לטובים יותר. 

שירי אנקונה-טוביאס, מנחה, מרצה ומאמנת. מייסדת הגישה הפוזיטיבית המשלבת כלים מעולם הNLP,  האימון האישי, אימון הורים, פסיכולוגיה חיובית וחקר האושר . 

אנא דרגו את המידע
שירי אנקונה-טוביאס

שירי אנקונה-טוביאס

מאמנת אישית, מאמנת הורים מוסמכת מכון אדלר, NLP TREINER – הסמכה המאפשרת לי לפתות בית ספר למטפלים, ותלמידה נצחית של הפסיכולוגיה החיובית וחקר האושר.

מאמרים נוספים

הפודקאסט של שירי אנקונה-טוביאס
פרק 1 – נעים להכיר
עוד ניפגש פרק 8 פרק אחרון
עוד ניפגש – עונה 3 פרק 8
עוד ניפגש עונה 3 פרק 7
עוד ניפגש – עונה 3 פרק 7
עוד ניפגש פרק 6
עוד ניפגש – עונה 3 פרק 6
דילוג לתוכן