קריאה מהנה

גישה חיובית לחיים

גישה חיובית לחיים

כולם יודעים ומכירים את הערך האדיר בגישות החיוביות לחיים וההשפעה להטמעת אהבה וקבלה עצמית לעצמנו. אך לא כולם יודעים ליישם את הגישה הזאת. גישה חיובית לחיים משפיעה על כל אלמנט בחיים החל ממוטיבציה, מצב רוח, הערכה עצמית ועוד. יש כל כך הרבה מניעים שהם חשובים לביצועים ולתפקוד שלנו והחשיבה החיובית ובכלל גישה חיובית מובילה אל איכות חיים טובה יותר. 

איך גישה חיובית לחיים משפיעה על כל תחום בחיינו

המחשבה שלנו, ההתנהגות, התגובות, ובכלל כל דרך שנבחר להגיב היא למעשה כמעט אוטומטית. זהו תוצר של דפוס מחשבה שהפך להרגל והשתרש בנו. הדפוס האוטומטי הוא התגובה הראשונית שאנו פועלים לפיה ברגע שאנחנו נחשפים לטריגר זה או אחר. דפוס זה מייצר בצורה לא מודעת מחשבה והתנהגות שהינן אוטומטיות. חלק מהתנהגויות אלו הן חיוביות, וחלק שליליות. כיום באמצעות אימון אישי המשפר גישה חיובית לחיים אפשר לשנות גם את דפוסי המחשבה ולמעשה להתאים אותם אל הצרכים האישיים שלנו. חשיבה חיובית היא לא דבר מולד ולכן לכולנו יש את היכולת לשנות את הדפוס שגורם לחשיבה השלילית ולהביא לגישות יותר חיוביות בסיטואציות השונות שאנחנו נמצאים בהן כמו אהבה וקבלה עצמית ושינויים בכל תחום בחיים. 

מאיפה מתחילים תהליך של גישה שהיא חיובית לחיים?

הצעד הראשון שלכם הוא זיהוי הדפוסים המשפיעים על אופי המחשבה. לצערנו לא כולנו יודעים ומצליחים לזהות את התהליך הזה ולכן חשוב שיהיה לכם ליווי מקצועי ואישי המנחה אתכם ללמוד ביחד גישה שמכירה בתועלות שבין אופטימיות לפסימיות והתמקדות בטוב שתביא לאיכות חיים טובה יותר. המהפך בין אופטימיות לפסימיות אפשרי ולא חייב להיות גזירת גורל. כאשר תתחילו את הצעד הראשון שלכם באימון אישי המביא לגישות יותר חיוביות תגלו עד כמה אימון מסוג זה יכול לשנות את החיים. 

שירי אנקונה-טוביאס, מנחה, מרצה ומאמנת. מייסדת הגישה הפוזיטיבית המשלבת כלים מעולם הNLP,  האימון האישי, אימון הורים, פסיכולוגיה חיובית וחקר האושר . 

אנא דרגו את המידע
שירי אנקונה-טוביאס

שירי אנקונה-טוביאס

מאמנת אישית, מאמנת הורים מוסמכת מכון אדלר, NLP TREINER – הסמכה המאפשרת לי לפתות בית ספר למטפלים, ותלמידה נצחית של הפסיכולוגיה החיובית וחקר האושר.

מאמרים נוספים

הפודקאסט של שירי אנקונה-טוביאס
פרק 1 – נעים להכיר
עוד ניפגש פרק 8 פרק אחרון
עוד ניפגש – עונה 3 פרק 8
עוד ניפגש עונה 3 פרק 7
עוד ניפגש – עונה 3 פרק 7
עוד ניפגש פרק 6
עוד ניפגש – עונה 3 פרק 6
דילוג לתוכן