קריאה מהנה

סדנאות להתפתחות עצמית

סדנאות להתפתחות עצמית

אף אחד מאתנו לא יודע מה צופן העתיד, או אפילו מה יביא איתו המחר.

בין אם אנחנו רוצים ורוצות זוגיות מאושרת, מימוש בתחום הקריירה, שמירה על איזון ברמה הבריאותית או ברמות אחרות, חשוב שנדע להציב לעצמנו בסיס מטרות שיובילו להגשמת היעדים והחלומות שנרצה להגשים. יחד עם זאת, בכל מסע עלולים להופיע קשיים בדרך. סדנאות להתפתחות עצמית הן כלי שיכול להוביל לאיכות חיים טובה יותר וקבלת החלטות מושכלת. 

הנה כל מה שחשוב לדעת על סדנאות אלו. 

סדנאות להתפתחות אישית – לשדרוג איכות החיים 

לא אחת אנו מוצאים את עצמנו מתמסרים לרצון להצליח בלי להבין שלא תמיד ההצלחה האינטנסיבית היא מה שתוביל אותנו אל איכות חיים טובה יותר. חשוב לדעת מה יכול לסייע בהתפתחות שלנו, סדנאות להתפתחות אישית מובילות לאיכות חיים טובה יותר כי הן מלמדות אותנו איך להתמודד עם מגוון הסיטואציות בחיים. בין אם מדובר על זוגיות, על קריירה או על החיים האקדמאיים חשוב שהסדנאות הללו יובילו אל התובנות המתאימות לאיכות חיים טובה יותר. אחת השיטות הן סדנאות המתבססות על מסע הגיבורה המתאר שלבי מסע המבוסס על מוטיבים משותפים בחיים כל אדם ואדם כאשר אלו חוצי תקופות, עמים ותרבויות. מסע זה מבוסס על מוטיבים שקורים בחיי כולם מרגע הלידה ועד לרגע המוות ובצעדים מתונים כמסע. התפתחות אישית והעצמה הם חלק בלתי נפרד מאיכות חיים טובה יותר.

הצטרפו כבר עכשיו אל הסדנה המתאימה לכם

הבחירה למצוא סדנאות להתפתחות אישית לצורך התפתחות אישית והעצמה היא בחירה חשובה וכזו המאפשרת לכם להביא את איכות החיים שלכם לרמה גבוהה יותר. ישנן סדנאות רבות הנוגעות לכל תחום בחיים. כל סדנה עם הייחודיות שלה המביאה למענה והתמודדות אחרת. בין אם אתם מתחילים סדנא המבוססת על מסע הגיבור ובין אם סדנאות המבוססות על שיטות אחרות מתחום הnlp או כלים נוספים להעצמה אישית חשוב שתבחרו את הסדנה המתאימה לכם ושזו תהיה סדנה המתקיימת בידיים המקצועיות ביותר. 

 

שירי אנקונה-טוביאס, מנחה, מרצה ומאמנת. מייסדת הגישה הפוזיטיבית המשלבת כלים מעולם הNLP,  האימון האישי, אימון הורים, פסיכולוגיה חיובית וחקר האושר . 

אנא דרגו את המידע
שירי אנקונה-טוביאס

שירי אנקונה-טוביאס

מאמנת אישית, מאמנת הורים מוסמכת מכון אדלר, NLP TREINER – הסמכה המאפשרת לי לפתות בית ספר למטפלים, ותלמידה נצחית של הפסיכולוגיה החיובית וחקר האושר.

מאמרים נוספים

הפודקאסט של שירי אנקונה-טוביאס
פרק 1 – נעים להכיר
עוד ניפגש פרק 8 פרק אחרון
עוד ניפגש – עונה 3 פרק 8
עוד ניפגש עונה 3 פרק 7
עוד ניפגש – עונה 3 פרק 7
עוד ניפגש פרק 6
עוד ניפגש – עונה 3 פרק 6
דילוג לתוכן